Get Adobe Flash player

 

Uitslagenlijst Remax Kneesloop Dokev

Anna Paulowna - Zaterdag 2 september 2017

JO 6, 500 M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Lars Lubbers

2011

 

2:05

 

2

Siem Elbertsen

2011

 

2:05

 

3

Bram Mulder

2012

Noordkop

2:14

 

4

Melvin Schepers

2012

 

2:21

 

5

Rick Meertens

2011

 

2:24

 

6

Tim van Benten

2010

 

3:57

 

7

Finn Elbertsen

2013

 

4:25

 

ME 6, 500 M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Quinty Peperkoorn

2011

 

2:17

 

2

Lotte Lienos

2011

 

2:23

 

3

Noortje van Rijn

2011

 

2:47

 

4

Saar Weijers

2011

 

3:09

 

5

Isis Gharbaran

2012

 

3:37

 
 

JO 8, 1 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tim Lienos

2008

 

4:02

 

2

Ruben Schepers

2009

 

4:42

 

3

Steef Meertens

2009

 

4:53

 

4

Tijl Smit

2008

 

4:58

 
 

ME 8, 1 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ella Mentjens

2009

DOKEV

4:17

 

2

Pleun Smit

2008

 

4:44

 

3

Lisa van Benten

2010

 

5:04

 

4

Sophie van den Berg

2009

 

5:46

 
 

JO 11, 1 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sam Bosch

2006

 

4:04

 

2

Kian Tiemens

2007

DOKEV

4:06

 

3

Thom Mulder

2008

Noordkop

4:08

 

4

Jesper van Kooten

2006

 

4:27

 

5

Crijn Beerse

2006

DOKEV

4:34

 
 

ME 11, 1 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sanne Vader

2008

DOKEV

4:09

 

2

Wies Smit

2007

 

4:23

 

3

Lieke Weijers

2007

 

4:43

 

4

Lara Mentjens

2006

DOKEV

6:37

 
 

JO 15, 3 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sven Verduijn

2002

Noordkop

11:34

 

2

Ketharan Balasuprananiam

2001

DOKEV

11:40

 

3

Lucan Brommer

2002

DOKEV

11:58

 

4

Leroy Weijers

2001

TAS '82

12:07

 
 

ME 15, 3 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Zola

2002

SV Sportlust

19:34

 
 

HE16+, 3 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Peranavan Balasupramaniam

1996

DOKEV

10:26

 

2

Jeffrey Wassenaar

1998

SV Sportlust

10:59

 

3

Herman Hommer

1951

Wieringermeer

16:54

 
 

DA16+, 3 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marja Mulder

1957

SV Sportlust

14:16

 

2

Sofie Steeman

2001

SV Sportlust

18:32

 
 

HEREN, 7,6 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tim Tesselaar

1995

Noordkop

24:45

 

2

Jordy Vinke

1974

Texel

26:12

 

3

Emiel van Tongerlo

1983

NOVA

27:15

 

4

S. Smit

1986

 

27:53

 

5

Ronald Lienos

1975

Noordkop

27:56

 

6

Kees Portegijs

1958

 

28:14

 

7

Marc Hulzebos

1975

 

28:21

 

8

Ronald Rol

1962

NOVA

28:24

 

9

Jan Kerkhof

1960

DOKEV

28:36

 

10

Sander Menkveld

1973

 

28:39

 

11

Tjalf Pieter Hek

1984

SV Sportlust

29:31

 

12

Bas vd Ploeg

1967

TAS '82

29:44

 

13

Ronald Jacobs

1965

Noordkop

30:00

 

14

Paskal vd Vendel

1975

Noordkop

30:16

 

15

Henk Elbertsen

1979

DOKEV

30:31

 

16

Dirk Abbink

1962

DOKEV

30:40

 

17

Hessel Kruijer

1962

 

31:02

 

18

Niels Schepers

1979

 

31:03

 

19

Joost v. Weelderen

1982

 

31:10

 

20

Frank Hollander

1981

DOKEV

31:20

 

21

Rob Donker

1969

SV Sportlust

32:20

 

22

Peter van Lierop

1981

DOKEV

32:32

 

23

Mark van Lierop

1976

DOKEV

32:32

 

24

Marco Windt

1961

 

32:42

 

25

Robert Winters

1988

 

33:04

 

26

Piet van Woesik

1953

 

33:18

 

27

Dick de Vries

1953

TAS '82

33:46

 

28

Maarten Middel

1988

 

33:54

 

29

Sander Kliphuis

1978

TAS '82

34:08

 

30

Victor van der Maat

1978

 

34:08

 

31

Ronald van der Veen

1987

DOKEV

34:51

 

32

Andre vd Ploeg

1976

 

34:55

 

33

Lammert Jager

1957

Noordkop

34:59

 

34

Jos Smakman

1965

DOKEV

36:15

 

35

Andre van Tillo

1945

 

36:41

 

36

Dirk Jimmink

1950

Loopgroep PK

36:51

 

37

Dik Weijers

1967

 

37:11

 

38

Jos van Nuland

1994

 

37:20

 

39

Jan Hendrik Elhorst

1948

SV Sportlust

37:32

 

40

Johan Lienos

1947

Noordkop

37:43

 

41

Peter Dignum

1958

DOKEV

38:08

 

42

Peter Jacobs

1958

Noordkop

38:09

 

43

Theo Tas

1947

 

38:17

 

44

Martin van Benten

1972

 

38:44

 

45

Anton van der Wulp

1970

SV Sportlust

40:48

 

46

Jan van Oers

1945

 

44:07

 

47

Arie v. Ham

1962

DOKEV

45:18

 

48

J vd Ploeg

1941

TAS '82

46:19

 
 

DAMES, 7,6 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sandra Homan

1984

DOKEV

32:04

 

2

Ilona Ploeger

1973

DOKEV

33:40

 

3

Yoni Pronk

1993

 

35:14

 

4

Linda Bontje - Hollander

1984

DOKEV

36:43

 

5

Kim Weijers - van Duin

1979

DOKEV

37:16

 

6

Ellen van Duin

1981

DOKEV

38:34

 

7

Marja Doedens

1955

DOKEV

39:44

 

8

Judith Gielens

1969

TAS '82

40:00

 

9

Kirsten Bijker

1972

SV Sportlust

40:48

 
 

www.uitslagen.nl

02-09-2017 20:59

 


Copyright © 2015. Atletiekvereniging DOKEV.